• Sorularınız İçin : (0224) 236 0 444
Storage

Sisteminize uygun depolama üniteleri (storage), veri depolama ağları (san) mimarilerini oluşturarak profesyonel çözümleri sizlere sunuyoruz.

Veri Depolama çözümleri sonrasında Felaket Kurtarma Çözümleri, Veri Yedekleme ve Arşiv Çözümleri ile entegre edilerek yapının 7/24 sürekliliği garanti altına alıyoruz.

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Firmamız, tüm seviyelerde maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu, storage modelleri için HP, DELL, LENOVO gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucuların temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.

Sunucu ve Storage kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması bir çok avantaj sağlamaktadır. Bilgisayar ve sunucu sayınız ne olursa olsun çalışanlarının yada müşterilerin bilgiye sürekli erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında ve hızlı olarak işlenebilmesi önemlidir. Bu nedenle yapılan sunucu yatırımlarının firmanın büyüme hedefleri ve hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenmesi ve uygulanması gerekmektedir.

BURSER, sunucu çözümlerinde uluslararası geçerliliğe sahip sektörde kendini kanıtlamış markaların ürünlerini kullanmaktadır. Global markaların ürünleri ile firmanızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en iyi fiyat / performans çizgisine sahip ürünlerle sunucu ve storage ihtiyaçlarınıza, doğru ve güvenli çözümler sağlamaktayız.

Tüm sunucu talepleriniz ve özel konfigrasyon ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

©2018 Burser.com.tr - Her hakkı saklıdır.