• Sorularınız İçin : (0224) 236 0 444
Bilgi Güvenliği

BURSER olarak; Firmanızın network yapısının ihtiyaca uygun olarak tasarlanması ve oluşturulması, uzak merkezler arasında network bağlantılarının kurulması, güvenlik analizlerinin yapılması, güvenlik sistemlerinin kurulumu, yapısal kablolama gibi hizmetler vermekteyiz.

Mevcut network yapınızın planını oluşturarak, ihtiyacınız olan network hiyerarşisini uzun vadede işletmenizin network altyapısının problemsiz olarak çalışması için en baştan yapılandırıyoruz.

Son teknoloji güvenlik stratejileri ve yazılımları ile network altyapınızdaki güvenlik açıklarını tespit ederek sisteminizdeki mevcut ve gelecekte meydana gelebilecek güvenlik problemlerini ortadan kaldırıyoruz.Network analiz çalışmalarımız ile sisteminizdeki bağlantılarınızın veri hızı ve uygulama performanslarının durumunu inceleyerek ağ raporunuzu sunuyoruz.

Müşterilerimizin network güvenlik analizlerini yaparak firewall, IDS, anti-virus, url-filtering ve DevicePro ile güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Firmanızın tüm network ihtiyaçlarını kendi bünyesinde bulundurma imkanı sağlayarak; Web Sunucu, Mail Sunucu, FTP Sunucu gibi sistemleri bünyenize dahil ediyor ve internet ortamında bağımsız olmanızı sağlıyoruz.

Intrusion Detection System (IDS) yapısını kullanarak, ağdaki paketleri izleyen ve zararlı yazılımlarla karşılaştığında ağ yöneticisine uyarı gönderen aynı zamanda bir saldırı algılandığında router ve firewall ayarlarını tekrar yapılandırarak saldırı yapılmasının önüne geçen bir network sistemi sunabiliyoruz.

Firmanız için birden fazla ofisin network yönetimini tek bir merkezden uygulayarak düşük maliyet ve yönetim kolaylığı avantajlarını sağlıyoruz.

Network Hizmetlerimiz:
©2018 Burser.com.tr - Her hakkı saklıdır.